Nosząc seksowną bieliznę, kobiety mogą poczuć się zmysłowo i atrakcyjnie nawet jeśli nikt poza nimi o tym nie wie. Kiedy zatem ma się takie potrzeby, warto dbać o jakość wybieranych produktów, stawiając też na ich ponętny wygląd, co zainteresować może nie tylko kobiety pozostające w związkach.

Pobudzanie wyobraźni

Kiedy chce się zapewnić sobie seksowny wygląd dzięki bieliźnie, na pewno warto stawiać na prześwitujące materiały. Kobiety często obawiają się, że będą one niewygodne, ale jeśli wybierze się przyjemne w dotyku produkty, ich noszenie nie będzie sprawiało żadnego dyskomfortu, a dzięki przejrzystościom pozwoli poczuć się sexy. Wybierać można zarówno wśród wszelkiego rodzaju majtek, np. z koronki, jak i stawiać na takie same biustonosze, pamiętając, że przejrzyste są jedynie staniki nieusztywniane – miękkie.

Wycięte fasony

Seksowna bielizna to też na pewno skąpa bielizna, a przy tym jej noszenie latem zapewnia komfort termiczny. Za bardzo zmysłowy rodzaj majteczek uchodzą zwłaszcza stringi, które nadają kobiecym pośladkom kuszący wygląd. Również staniczki mogą być bardziej lub mniej zabudowane.

Odpowiedni kolor

Kolor w przypadku bielizny także ma znaczenie. Raczej nie uważa się za seksowne białych majtek w groszki czy zwykłego bawełnianego stanika. Ze zmysłowością kojarzona jest zwłaszcza czerwona bielizna, ale także czarne i białe elementy mogą wyglądać wyjątkowo, zwłaszcza gdy są koronkowe lub prześwitujące.